^بالا

بازدیدکنندگان

امروز11
دیروز28
این هفته102
این ماه760
مجموع83969

آی پی بازدیدکنندگان : 3.85.92.139
Unknown ? Unknown Thu 27 Jun 2019 08:07

ورود به سایت

برگزاری شورای اداری اداره آموزش و‌پرورش با اداره ناحیه ۱


معاون آموزش ابتدایی اداره در جلسه بررسی بازخورد بازدید از مدارس ابتدایی در سالن جلسه دبستان علوی کودک گفت: مردودین ، بازمانده از تحصیلی ، انسداد مبادی بیسوادی را موانع تحقق پوشش صد در صدی تحصیلی عنوان کرد و گفت : تلاش ما این است که حتی یک دانش آموز تحت هر عنوان از تحصیل باز نماند .
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز فریده حقایی در نشست بررسی بازخورد بازدید دوروزه از مدارس ابتدایی ناحیه ؛ با اشاره به بازدید میدانی از مدارس 17 منطقه توسط اکیپ آموزش ابتدایی اداره کل از عملکرد معاون اموزش ابتدایی و همکارانش تقدیر نمود و این بازدید ها را گامی در جهت تباد ل تجربیات و ارایه تجربیات موفق به سایر مدارس و رفع کمبود های احتمالی دانست .
وی از وضعیت مطلوب سطح آموزشی ناحیه تقدیر نمود و از جذب بیش از 34 درصد دانش آموزان در مدارس غیر دولتی تقدیر نمود و لزوم نظارت بر این حوزه را یادآور شد .
معاون آموزش ابتدایی  استان ادامه داد : 11 مرکز با مجوز بهزیستی و سازمان تبلیغات اسلامی در ناحیه یک فعالیت می کنند که باید  اطلاعات نوآموزان این مدارس در  سامانه سناد ثبت گردد .
وی از کارنامه درخشان آموزش ابتدایی در سال تحصیلی گذشته تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد امسال نیز همچون سال های گذشته در اجرای طرح های مختلف شاهد موفقیت باشیم .
حقایی مردودین ، بازمانده از تحصیلی ، انسداد مبادی بیسوادی را موانع تحقق پوشش صد در صدی تحصیلی عنوان کرد و گفت : تلاش ما این است که حتی یک دانش آموز تحت هر عنوان از تحصیل باز نماند .
جواد لطف اله پور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز در این نشست  از عملکرد مدیران مدارس  و معاون آموزش ابتدایی و همکارانشان  تقدیر نمود.
ابوالفضل سرتیپی در این نشست به ارایه گزارشی از عملکرد  حیطه آموزش ابتدایی در سال تحصیلی گذشته و برنامه های اتخاذ شده در ادامه سال تحصیلی جدید پرداخت .
گفتنی است در پایان با اهدای لوحی از زحمات مدیران تلاشگر در اجرای طرح های مختلف  تقدیر بعمل آمد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

Copyright © 2013. AJUS.IR All Rights Reserved.