^بالا

بازدیدکنندگان

امروز19
دیروز37
این هفته333
این ماه661
مجموع81569

آی پی بازدیدکنندگان : 3.95.63.218
Unknown ? Unknown Sun 21 Apr 2019 16:03

ورود به سایت

برگزاری جلسه انجمن اولیا و‌ مدرسه

جلسه انجمن اولیا و مدرسه دبستان پسرانه علوی با حضور اعضای انجمن و مسئولین‌ مدرسه برگزار شد

برگزاری شورای اداری اداره آموزش و‌پرورش با اداره ناحیه ۱

معاون آموزش ابتدایی اداره در جلسه بررسی بازخورد بازدید از مدارس ابتدایی در سالن جلسه دبستان علوی کودک گفت: مردودین ، بازمانده از تحصیلی ، انسداد مبادی بیسوادی را موانع تحقق پوشش صد در صدی تحصیلی عنوان کرد و گفت : تلاش ما این است که حتی یک دانش آموز تحت هر عنوان از تحصیل باز نماند .
به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز فریده حقایی در نشست بررسی بازخورد بازدید دوروزه از مدارس ابتدایی ناحیه ؛ با اشاره به بازدید میدانی از مدارس 17 منطقه توسط اکیپ آموزش ابتدایی اداره کل از عملکرد معاون اموزش ابتدایی و همکارانش تقدیر نمود و این بازدید ها را گامی در جهت تباد ل تجربیات و ارایه تجربیات موفق به سایر مدارس و رفع کمبود های احتمالی دانست .
وی از وضعیت مطلوب سطح آموزشی ناحیه تقدیر نمود و از جذب بیش از 34 درصد دانش آموزان در مدارس غیر دولتی تقدیر نمود و لزوم نظارت بر این حوزه را یادآور شد .
معاون آموزش ابتدایی  استان ادامه داد : 11 مرکز با مجوز بهزیستی و سازمان تبلیغات اسلامی در ناحیه یک فعالیت می کنند که باید  اطلاعات نوآموزان این مدارس در  سامانه سناد ثبت گردد .
وی از کارنامه درخشان آموزش ابتدایی در سال تحصیلی گذشته تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد امسال نیز همچون سال های گذشته در اجرای طرح های مختلف شاهد موفقیت باشیم .
حقایی مردودین ، بازمانده از تحصیلی ، انسداد مبادی بیسوادی را موانع تحقق پوشش صد در صدی تحصیلی عنوان کرد و گفت : تلاش ما این است که حتی یک دانش آموز تحت هر عنوان از تحصیل باز نماند .
جواد لطف اله پور مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک تبریز در این نشست  از عملکرد مدیران مدارس  و معاون آموزش ابتدایی و همکارانشان  تقدیر نمود.
ابوالفضل سرتیپی در این نشست به ارایه گزارشی از عملکرد  حیطه آموزش ابتدایی در سال تحصیلی گذشته و برنامه های اتخاذ شده در ادامه سال تحصیلی جدید پرداخت .
گفتنی است در پایان با اهدای لوحی از زحمات مدیران تلاشگر در اجرای طرح های مختلف  تقدیر بعمل آمد

شورای معلمان

شورای معلمان
پنجمین جلسه شورای معلمان زبان در سال تحصیلی 97-98  و ارائه نمونه تدریس توسط خانمها آیلار محمدزاده و صونا عزیزپور و بحث و بررسی پیرامون نقاط ضعف و قوت
Copyright © 2013. AJUS.IR All Rights Reserved.