^بالا

بازدیدکنندگان

امروز46
دیروز49
این هفته133
این ماه1267
مجموع89949

آی پی بازدیدکنندگان : 3.228.21.186
Unknown ? Unknown Wed 23 Oct 2019 15:33

ورود به سایت

❇️سخنرانی مدیریت مدرسه علوی کودک پسرانه در مورد المپیاد دروس مدرسه ای

برگزاری المپیاد ورزشی در واقع فرصت ارزشمندی در راستای شناسایی استعدادها و پتانسیل دانش آموزان است که با بهره گیری از مربیان توانمند و هدایت صحیح می توان آینده روشن ورزش کشور را تضمین نمود. پویایی، شادابی و نشاط دانش آموزان را از محورهای کلیدی این طرح ملی می توان عنوان نمود. المپیاد در ایجاد مدرسه دوست داشتنی با رویکرد یادگیری مهارتهای زندگی نقش مؤثری را ایفا می نماید. در کل هدف از المپیاد درون مدرسه ای اینست که دانش آموزان شادابی را پرورش دهیم و امکان فعالیتهای ورزشی را برای دانش آموزان فراهم کنیم چرا که فرزندان سالم باید ورزش کنند و آمادگی جهانی داشته باشند و در کنار ورزشی دانش آموزان کار تیمی را تجربه کنند ما با این کار توان حرکتی دانش آموزان را افزایش می دهیم و به دور نمایی که در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تعریف شده است به آن سمت حرکت می کنیم

جشن غنچه ها و شکوفه ها

 

آقای نجفی مدیریت محترم مدرسه بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود ملی آغاز سالتحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس را تبریک گفته و فرمودند: دانش‌آموزان امانتی در دست معلمان هستند این امانت‌ها باید در محیط آرام و در کمال آرامش بال و پر یابند و به رشد و شکوفایی برسند لذا با در نظر گرفتن این موضوع باید فضای مدرسه و روابط بین عوامل و کارکنان و معلمان فضای شاداب و صمیمانه‌ای باشد.
تکریم کامل و عزت و اقتدار همکاران سرلوحه کار ماست و باید زمینه طوری فراهم شود تا همکار با آرامش خاطر در کلاسهای درس حضور یابد.
دوره ابتدایی علی‌الخصوص پایه‌های پایین‌تر (پیش-اول)بهترین و طلایی‌ترین دوره برای یادگیری است چرا که کودکان به لحاظ ویژگیهای روانی آمادگی کامل برای یادگیری دارند تعطیلات طولانی مدت و تابستان استراحت بیشتر باعث می‌شود در روزهای اول و حتی هفته‌های اول دانش‌آموزان زودتر خسته شوند نقش اولیاء در این راه بسیار مؤثر است تعامل اولیاء و مدرسه نقش سازنده‌ای دارد اولیاء باید در مسائل تعلیم و تربیت مشارکت داشته باشند مدرسه به تنهایی نمی‌توانند وظیفه تعلیم و تربیت را  به خوبی انجام دهد.
در آخر با توجه به افزایش دانش‌آموزان مدرسه رعایت موارد ذیل مورد انتظار است.
عدم تجمع اولیاء در محوطه مدرسه - عدم پارک خودرو در محوطه مدرسه - حضور به موقع دانش‌آموزان - دیدار معلمان با اولیاء در تایم مشخص شده - حساسیت و توجه بیشتر به مسائل تربیتی دانش‌آموزان - ارجاع مسائل و مشکلات به دفتر مدیریت - همکاری با مدرسه در جهت رفع نواقص - رفع کمبودات کیف لباس تا آخر هفته
Copyright © 2013. AJUS.IR All Rights Reserved.